Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: more
gu: વધુ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
