Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Updated
hi: अद्यतित

en: term
hi: परिभाषा

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: System
hi: प्रणाली

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: author
hi: लेखक

en: Apply
hi: लागू करें

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Promote to front page
hi: मुखपृष्ठ पर ले जाएँ

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Demote from front page
hi: मुखपृष्ठ से हटाएँ
