Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Updated
it: Aggiornato

en: term
it: termine

en: Published
it: Pubblicato

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: System
it: Sistema

en: Desc
it: Disc

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: author
it: autore

en: Apply
it: Applica

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Promote to front page
it: Promuovi in prima pagina

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: - Choose an operation -
it: - Scegli una azione -

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Demote from front page
it: Rimuovi dalla prima pagina
