Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: Published
kk: Жарияланған

en: System
kk: Системасы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Promote to front page
kk: Басты бетке шығару

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Demote from front page
kk: Басты бетке шығармау
