Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
