Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: System
ne: प्रणाली

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
