Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: System
nl: Systeem

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: author
nl: auteur

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Promote to front page
nl: Aanraden voor de voorpagina

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Demote from front page
nl: Aanraden ongedaan maken

en: Stick
nl: Vastplakken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unstick
nl: Loslaten

en: Change value
nl: Waarde(n) veranderen

en: Change author
nl: Auteur wijzigen
