Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Updated
ru: Обновлено

en: term
ru: термин

en: Published
ru: Опубликовано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: System
ru: Система

en: Desc
ru: По убыванию

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: author
ru: автор

en: Apply
ru: Применить

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Promote to front page
ru: Поместить на главную

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: - Choose an operation -
ru: - Выберите действие -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Demote from front page
ru: Убрать с главной

en: Asc
ru: По возрастанию
