Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Publish
se: Almmut

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
