Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: System
sl: Sistem

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Promote to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Demote from front page
sl: Umakni iz prve strani
