Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Sort by
sr: Сортирај по
