Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Published
sv: Publicerad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Desc
sv: Fallande

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: author
sv: författare

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Promote to front page
sv: Visa på startsidan

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: - Choose an operation -
sv: - Välj en funktion -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Demote from front page
sv: Ta bort från startsidan

en: Asc
sv: Stigande
