Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: System
af: Stelsel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Promote to front page
af: Bevorder tot voorblad

en: - All -
af: - Alle -

en: Demote from front page
af: Verwyder vanaf voorblad
