Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: term
ar: مصطلح

en: Published
ar: منشور

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: System
ar: النظام

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Promote to front page
ar: رَقِّ للصفحة الرئيسية

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Demote from front page
ar: ارفع من الصفحة الرئيسية

en: Asc
ar: تصاعدي
