Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: System
bn: সিস্টেম

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
