Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Desc
da: Faldende

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: author
da: forfatter

en: Apply
da: Udfør

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Promote to front page
da: Forfrem til forside

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: - Choose an operation -
da: - Vælg en handling -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Demote from front page
da: Degrader fra forside

en: Asc
da: Stigende
