Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: term
eu: terminoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Promote to front page
eu: Azalera eraman

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Demote from front page
eu: Azaletik kendu

en: Asc
eu: Goraka
