Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: term
he: סיווג

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary
he: מילון

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Promote to front page
he: קידום לדף הראשי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Demote from front page
he: הוצא מהדף הראשי

en: Asc
he: סדר עולה
