Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: term
hr: pojam

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Demote from front page
hr: Ukloni s naslovnice

en: Asc
hr: Uzlazno
