Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Updated
hu: Frissítve

en: term
hu: kifejezés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: System
hu: Rendszer

en: Desc
hu: Csökk

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Promote to front page
hu: Címlapon legyen

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Demote from front page
hu: Ne legyen címlapon

en: Stick
hu: Kiemelés

en: Asc
hu: Növ

en: Unstick
hu: Kiemelés megszüntetése

en: Change value
hu: Érték megváltoztatása

en: Change author
hu: Szerző módosítása
