Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
