Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: more
ka: მეტი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
