Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: term
km: ពាក្យ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Promote to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​​ទំព័រ​មុខ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Demote from front page
km: មិន​ផ្សាយ​ពី​ទំព័រ​មុខ
