Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: System
lt: Sistema

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio
