Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: term
lv: termins

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Demote from front page
lv: Noņemt uz pirmās lapas
