Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: System
mn: Систем

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
