Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: term
oc: tèrme

en: Published
oc: Publicat

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: System
oc: Sistèma

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Promote to front page
oc: Plaçar en pagina d'acuèlh

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Demote from front page
oc: Levar de la pagina d'acuèlh
