Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
