Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: term
pl: termin

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Promote to front page
pl: Umieść na stronie głównej

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Demote from front page
pl: Usuń ze strony głównej

en: Stick
pl: Przyklejone

en: Asc
pl: Rosnąco
