Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: more
ps: نور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
