Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Updated
ro: Actualizat

en: term
ro: termen

en: Published
ro: Publicat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: System
ro: Sistem

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: author
ro: autor

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Promote to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Demote from front page
ro: Scos de pe prima pagină

en: Asc
ro: Ascendent
