Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: more
sk: viac

en: Updated
sk: Aktualizované

en: term
sk: termín

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Promote to front page
sk: Zobraziť na titulnej stránke

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Demote from front page
sk: Stiahnuť z titulnej stránky

en: Asc
sk: Vzostupne
