Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: System
sq: Sistemi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Promote to front page
sq: Vendose tek faqja qendrore

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Demote from front page
sq: Çvendos nga faqja qendrore
