Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Promote to front page
ta: முன்பக்கத்திற்கு உயர்த்துக

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Demote from front page
ta: முதற்பக்கத்திலிருந்து கீழிறக்குக
