Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: term
th: ข้อมูล

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: System
th: ระบบ

en: author
th: ผู้เขียน

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Promote to front page
th: แสดงในหน้าแรก

en: Demote from front page
th: ซ่อนจากหน้าแรก
