Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Updated
tr: Güncellenme

en: term
tr: terim

en: Published
tr: Yayında

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: System
tr: Sistem

en: Desc
tr: Azalan

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: author
tr: yazar

en: Apply
tr: Uygula

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Promote to front page
tr: Ana sayfaya yükselt

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: - Choose an operation -
tr: - Bir işlem seçiniz -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Demote from front page
tr: Anasayfadan kaldır

en: Asc
tr: Artan
