Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: term
uk: термін

en: Published
uk: Опубліковано

en: Vocabulary
uk: Словник

en: System
uk: Система

en: Desc
uk: Спад

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: author
uk: автор

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Promote to front page
uk: Розмістити на головній

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Demote from front page
uk: Вилучити з головної

en: Stick
uk: Паличка

en: Asc
uk: Зрост

en: Unstick
uk: Відклеїти
