Reset node statistics counter (reset_node_counter) (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Published
vi: Đã công bố

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: System
vi: Hệ thống

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: author
vi: tác giả

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Promote to front page
vi: Quảng bá ở trang trước

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Demote from front page
vi: Ngưng quảng bá ở trang trước

en: Asc
vi: Tăng dần
