Resolve IP (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Other
bo: གཞན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན
