Resolve IP (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: User
fr: Utilisateur

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Details
fr: Détails

en: Other
fr: Autre

en: Referrer
fr: Référent
