Resolve IP (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Details
hu: Részletek

en: Other
hu: Egyéb

en: Referrer
hu: Hivatkozó
