Resolve IP (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Details
sv: Detaljer

en: Other
sv: Övriga

en: Referrer
sv: Hänvisad från
