Resolve IP (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Details
uk: Подробиці

en: Other
uk: Інше

en: Referrer
uk: Джерело
