Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Details
da: Detaljer

en: Other
da: Anden

en: Referrer
da: Henviser
