Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Other
eo: Alia

en: Referrer
eo: Referantoj
