Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Location
es: Ubicación

en: Severity
es: Gravedad

en: Details
es: Detalles

en: Other
es: Otro(s)

en: Referrer
es: Referente
