Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Other
hi: अन्य

en: Referrer
hi: अनुरोधक
