Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Details
ja: 詳細

en: Other
ja: その他

en: Referrer
ja: リファラ
