Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង
