Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
